Szanowni Państwo,

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy dotyczący udziału w II edycji Forum: „Kogeneracja w przemyśle i ciepłownictwie – systemy wsparcia, finansowanie, technologie”, które odbędzie się 13-14 grudnia w Hotelu Vestina w Wiśle.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Akceptujemy również zgłoszenia w formie podpisanej karty zgłoszeniowej wysłanej na adres: szkolenia@industrialevents.eu

Karta zgłoszenia do pobrania

Szczegóły dotyczące wydarzenia, a mianowicie program i lokalizację znajdą Państwo na stronie: http://industrialevents.eu/ii-edycja-forum-kogeneracja-w-przemysle-i-cieplownictwie/

Serdecznie zapraszamy

 

 

Wybór opcji uczestnictwa

Regulamin:

  1. Potwierdzenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane na e-mail podany w zgłoszeniu.
  2. Po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy Państwu potwierdzenie udziału oraz fakturę proforma.
  3. Nadesłanie zgłoszenia jest jednoczesnym zobowiązaniem do zapłaty na podstawie wystawionej faktury na podany nr konta: Centrum Wspierania Przedsiębiorczości CC  sp. z o.o. ul. Odrzańska 3, 55-330 Pisarzowice, 40 2160 0003 2000 1620 0400 0001
  4. Opłata za udział w wydarzeniu obejmuje: uczestnictwo w szkoleniu, materiały w formie papierowej i elektronicznej, poczęstunek podczas wydarzenia: lunch, kawa, herbata, napoje itp., w przypadku wydarzeń dwudniowych opłata opcjonalnie obejmuje zakwaterowanie w hotelu.
  5. W ciągu 7 dni od daty wpłaty wystawiamy fakturę VAT i wysyłamy na adres e-mail lub adres korespondencyjny zamawiającego.
  6. Zamiast zgłoszonej osoby, w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.
  7. W przypadku odwołania zgłoszenia na 30 do 14 dni przed wydarzeniem, pobieramy opłatę manipulacyjną w kwocie 20% od wartości zgłoszenia.
  8. Na 7 dni przed wydarzeniem nie przyjmujemy rezygnacji z uczestnictwa.
  9. Industrialevents.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie wydarzenia, terminie oraz miejscu odbywania się szkolenia.